Jolanta Mroczyńska

Jolanta Mroczyńska

Skuteczność, dyskrecja i indywidualne podejście do każdego pacjenta, są dla mnie priorytetem w pracy zawodowej. Medycyna to moja pasja.

Specjalizuję się w leczeniu trądziku, łuszczycy, chorób alergicznych i wirusowych. Wykonuję zabiegi kriochirurgiczne, elektrokoagulacji i łyżeczkowania. Posiadam dyplomy i certyfikaty potwierdzające umiejętności z zakresu leczenia dermatologicznego i dermatoskopii.

Ukończyłam studia medyczne na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie GUM). Specjalizację II stopnia uzyskałam w 1997 r. w Klinice Dermatologicznej w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Od początku kariery medycznej nieprzerwanie uczestniczę w bardzo wielu kongresach, szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu dermatologii, alergologii i dermatologii estetycznej.

Pracowałam w Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Należę do Międzynarodowego Zespołu Lekarzy badających wpływ leczenia zewnętrznego na przebieg atopowego zapalenia skóry.