Halina Komorska

Halina Komorska

Jestem absolwentką Prywatnej Wyższej Szkoły Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych  w Warszawie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem i wieloma nagrodami. Jednak moim najcenniejszym osiągnięciem jest certyfikat NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUG przyznany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”. Jesteśmy trzecią kliniką na Mazowszu, która posiada tak prestiżowe wyróżnienie.

Nieustannie doskonalę swoje umiejętności również poprzez  udział w kongresach, szkoleniach i sympozjach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Staram się wychodzić naprzeciw panującym trendom, aby mile zaskakiwać klientów nowościami, jakie pojawiają się w świecie piękna.
Dzieje się to wszystko za sprawą mojego charakteru. Jestem osobą ambitną, która nie boi się wyzwań, a wszystko co nowe, nieodkryte i nieznane mi jeszcze jest motywacją do tego, by rozwijać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje.
Początki mojej pracy wiążą się z małym salonikiem o wdzięcznej nazwie „Madame”. Po trzech latach stworzyłam coś na miarę moich marzeń – Klinikę Zdrowia i Urody „Madame”, w której pacjenci poddający się zabiegom kosmetologicznym objęci są również opieką lekarską, dzięki czemu, dbając o swoją urodę, mogą zatroszczyć się również o swoje zdrowie.

Praca to moje hobby. Ono daje mi poczucie spełnienia.