
Paznokcie hybrydowe
manicure hybrydowy
henna pudrowa
permanentne brwi
permanentne usta
bóle kręgosłupa
Kreski permanentne
Usuwanie włókniaków i brodawek
Usuwanie włókniaków i brodawek


Nieefektowne zmiany skórne przyczyniają się do poczucia dyskomfortu na co dzień, które wywołane jest przez widoczne na ciele zgrubienia. Głównie jednak obniżają komfort z uwagi na wypukły kształt i umiejscowienie. Zmiany skórne znajdujące się w pachwinach, na szyi, czy na karku mogą przyczyniać się do otarć przy noszeniu bielizny oraz odzieży, a czasem uniemożliwić noszenie biżuterii.
Wskazania do zabiegu laserowego usuwania znamion:
włókniaki,
niektóre znamiona barwnikowe
brodawki płaskie
brodawki wirusowe twarzy, stóp, rąk – kurzajki
prosaki
inne narośla skórne
Na miejscu zabiegowym pojawia się brązowy strup. Okres jego wygojenia wynosi do 4 tygodni. Przy większych ranach po przeprowadzonym zabiegu zakładany jest opatrunek przepuszczający powietrze, zaś mniejsze zmiany nie wymagają jego zastosowania.
Na szybkość gojenia się ran wpływ ma odpowiednia pielęgnacja. Miejsce zabiegowe należy przemywać delikatnie wodą z mydłem lub dezynfekowanym preparatem spirytusowym. Bezpośrednio po wygojeniu ran nie należy wystawiać miejsc zabiegowych na ekspozycję słoneczną, gdyż mogą wystąpić przebarwienia.
Jak postępować po zabiegu?
Podobnie jak przy innych zabiegach z zakresu medycyny estetyczne, także po usuwaniu znamion należy dbać o odpowiednie zachowanie higieny miejsca zabiegowego, aby nie narazić obszaru na urazy i zabrudzenia. Przy odsłoniętych miejscach warto zadbać, aby nie narażać ich na intensywne działanie wody (można delikatnie przemywać) ani promieni słonecznych. Nie należy opalać się na słońcu ani w solarium przez okres co najmniej 2 miesięcy.